TEVMOT

TEVMOT “Motor Sistemleri Denetimi” Eğitim Serisinin İlki Tamamlandı

TEVMOT “Motor Sistemleri Denetimi” Eğitim Serisinin İlki Tamamlandı

TEVMOT kapsamında sanayi sektöründe faaliyet gösteren KOBİ’lerin motor etütlerinin kalitesini artırmak amacıyla yetkili EVD (Enerji Verimliliği Danışmanlık) şirketlerinin ve bu şirketlerde enerji denetçisi olarak çalışan personelin teknik kapasitelerini ve uygulama becerilerini artırmak üzere bir eğitim düzenlendi. 

“Motor Sistemleri Denetimi” konulu eğitim serisi, Zoom üzerinden çevrimiçi olarak başladı ve serinin ilki 7-10 Temmuz 2020 tarihleri ​​arasında EVD şirketlerinden 22 mühendis ve projenin ortağı olan Enerji Verimliliği ve Yönetimi Derneği (EYODER) ve Elektrik Motorları Sanayicileri Derneği’nden (EMOSAD) birer temsilcinin katılımıyla 4 günlük bir eğitim olarak gerçekleşti. 

Sanayide enerji verimliliği ve enerji yönetim sistemleri konusunda tanınmış iki uluslararası uzman olan Bill Meffert ve Erik Gudbjerg, verdikleri bu 4 günlük eğitimi anketler, testler, ödevler, çevrimiçi grup çalışmaları ve bitirme sınavı gibi etkileşimli yöntemleri birleştirerek tasarladı. Bu eğitim ve eğitim materyalleri, TEVMOT’un ülkemize teknik uzmanlık alanında kazandırdığı ilk teknik eğitim niteliğinde. Tüm materyaller ve eğitimin canlı yayın videoları TEVMOT’un sosyal medya hesaplarında (https://www.facebook.com/tevmot/) Türkçe ve İngilizce dillerinde açık kaynak olarak kamuya sunuluyor.

07 Temmuz 2020 1. Oturum
07 Temmuz 2020 2. Oturum
08 Temmuz 2020 1. Oturum
08 Temmuz 2020 2. Oturum
09 Temmuz 2020 1. Oturum
09 Temmuz 2020 2. Oturum
10 Temmuz 2020 1. Oturum